chamfron برنامه اصولگرا انتخابات اخبار سیاسی و اجتماعی

chamfron: برنامه اصولگرا انتخابات اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات کار رئال مادرید جهت خرید نیمار سخت‌تر شد

وکیل مهاجم برزیلی پاری‌سن‌ژرمن از وجود یک مانع بزرگ در مسیر جابجایی احتمالی این بازیکن به مقصد مادرید خبر داد.

کار رئال مادرید جهت خرید نیمار سخت‌تر شد

کار رئال مادرید جهت خرید نیمار سخت تر شد

عبارات مهم : بازیکن

وکیل مهاجم برزیلی پاری سن ژرمن از وجود یک مانع بزرگ در مسیر جابجایی احتمالی این بازیکن به مقصد مادرید خبر داد.

به گزارش تسنیم، در هفته های اخیر شائبه های فراوانی راجع به میل به رئال مادرید جهت خرید نیمار از پاری سن ژرمن شکل گرفته و از جنجال هایی که این بازیکن برزیلی در پارک دو پرنس به وجود آورده – از جمله اختلافاتش با کاوانی و اونای امری – به عنوان نشانه ای از عدم تعهد او نسبت به پاریسی ها و خروج احتمالی او در آخر فصل یاد شده است است.

کار رئال مادرید جهت خرید نیمار سخت‌تر شد

از رئال مادرید به عنوان پروپاقرص ترین مشتری ستاره سابق بارسلونا نام برده می شود به خصوص که فلورنتینو پرس، مدیر کهکشانی ها هم چند ماه پیش در مراسم اهدای توپ طلای فرانس فوتبال به رونالدو، صریحاً گفت که اگر نیمار به سانتیاگو برنابئو برود شانس بیشتری جهت کسب افتخارات فردی دارد و از ورود او به رئال مادرید استقبال کرد.

رئال مادرید ولی طبق گفته وکیل نیمار کار مشکل جهت خرید این بازیکن ملی پوش خواهد داشت، چون قرارداد 222 میلیون یورویی او با PSG رقم مشخصی به عنوان غرامت فسخ ندارد. این یعنی که رئال مادرید جهت خرید نیمار باید هر رقمی که پاریسی ها می خواهند، بپردازد.

وکیل مهاجم برزیلی پاری‌سن‌ژرمن از وجود یک مانع بزرگ در مسیر جابجایی احتمالی این بازیکن به مقصد مادرید خبر داد.

مارکوس موتا در این خصوص به نشریه فیگاروی فرانسه گفت: می توانم تضمین کنم که در قرارداد نیمار هیچ چیزی به عنوان غرامت فسخ قرارداد تعریف نشده و هیچ شرط و شروطی جهت اینکه او فصل را به عنوان برترین گلزن تیم به آخر برساند، وجود ندارد.

با اینکه تنها یک نیم فصل از اضافه شدن نیمار به ترکیب پاری سن ژرمن می گذرد، روزهای حضور او در پارک دو پرنس پرحاشیه بوده که آخرین مورد آن در بازی شب گذشته (چهارشنبه) برابر دیژون بود، هنگامی که با خودخواهی هم تیمی اش ادینسون کاوانی را از زدن ضربه پنالتی ای که او را به رکورددار گلزنی در PSG تبدیل می کرد، محروم ساخت.

واژه های کلیدی: بازیکن | قرارداد | رئال مادرید | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs